Skip to Content

Konference GIS Esri v ČR

8.–9. listopadu 2023

Konference GIS Esri je největším oborovým setkáním geoinformatiků v Česku a již více než třicet let seznamuje účastníky s novinkami v oblasti GIS a s aktuálními projekty ve veřejném i soukromém sektoru.

Letos se vracíme na oblíbené místo konání naší konference – do Kongresového centra Praha – v podzimním termínu 8. a 9. listopadu.

Na co se můžete těšit? 

Odborné přednášky a workshopy

Témata přednášek budou opět sahat od veřejné správy na centrální, krajské i místní úrovni přes správu inženýrských sítí až po přírodní vědy, dálkový průzkum Země nebo kartografii. Chybět nebudou ani specializované workshopy vedené odborníky z ARCDATA PRAHA, které vás seznámí s technologickými novinkami, představí optimální pracovní postupy a praktické rady pro práci s ArcGIS.

Seznamte se s hlavními řečníky
Přehled přednášek

Předkonferenční seminář

Čtyři hodiny plné informací o práci v ArcGIS? Pokud se chcete dozvědět více o technologiích a způsobech prezentace dat a map, přihlaste se na náš předkonferenční seminář. Proběhne již v úterý (tedy den před konferencí) a kolegové David Černický a Vladimír Zenkl vám na něm předají své znalosti, návody a užitečné postupy k co nejlepší prezentaci vašich výsledků.

Účast na předkonferenčním semináři je za zvláštní vstupné a svůj zájem o účast označíte v konferenční přihlášce.

Více o předkonf. semináři

Minisemináře

Velké oblibě se těší i krátké workshopy odborníků z ARCDATA PRAHA, kteří se mimo hlavní program zaměří na zajímavá témata a aplikace ArcGIS. Na letošní konferenci se proto budete moci setkat s novou sérií zajímavých miniseminářů, během kterých bude čas i na vaše dotazy a diskuzi.

Workshopy a minisemináře

Výstava posterů a přehlídka aplikací

Součástí konference bude také výstava posterů a přehlídka aplikací a map s příběhem, prezentujících výsledky zajímavých GIS projektů. Podrobné informace o těchto přehlídkách a jak na ně svoji práci přihlásit naleznete v sekci Možnosti prezentace.

Možnosti prezentace

Stánek technické podpory

Samostatný stánek technické podpory ARCDATA PRAHA se stal již tradiční součástí konference. Návštěvníkům se na něm, vedle příležitosti nahlédnout do běžného pracovního dne kolegů z technické podpory, nabízí i možnost konzultovat své otázky a problémy osobně.

Mediální partneři

CAD.cz
GISportal.cz
IT Systems
Meteorologické zprávy
National Geographic Česko
Vesmír