Skip to main content

Konference GIS Esri v ČR

6.–7. listopadu 2024

Máte zajímavý projekt a rádi byste ho představili kolegům z oboru? Vytvořili jste něco, co může jiným ušetřit práci? Pak je konference ideálním místem, kde se o své zkušenosti můžete podělit s celou komunitou a stát se tak ostatním inspirací. Zda si vyberete možnost přednášky či do soutěže přihlásíte svoji online aplikaci, je už jen na vás.

Pokud jste zástupcem firmy zabývající se dodávkou softwaru či služeb, určitě naleznete vhodný způsob prezentace v kapitole Komerční prezentace.

Přednáška

Uživatelé softwaru Esri mohou vystoupit se svojí přednáškou, která se bude týkat některé z oblastí, kde se GIS používají. Jako příklady uveďme veřejnou správu, územní plánování, management životního prostředí, profesionální kartografickou tvorbu, správu inženýrských sítí, dopravní aplikace, integraci s nástroji BI či vývoj aplikací.

Pokud máte zájem vystoupit se svojí přednáškou, zašlete přihlášku nejpozději do 30. 6. 2024. Přijetí vaší přednášky potvrdíme nejpozději do 6. 9. 2024. Pro inspiraci máte k dispozici například záznamy přednášek z minulých let na YouTube.

Pro další informace týkající se přednášek kontaktujte prosím Ivu Hamerskou (tel.: 224 190 537, e-mail: iva.hamerska@arcdata.cz).

Šablona pro abstrakt přednášky

Postery a aplikace

Přijďte ukázat výsledky své práce na soutěžní přehlídku posterů nebo na nesoutěžní přehlídku aplikací a map s příběhem. Přehlídka posterů je ideální možnost pro osobní setkávání a zajímavé rozhovory nad inspirativními projekty. Aplikace a storymapy jsou pak příležitost, jak ukázat, na čem právě pracujete.

Poster nebo aplikaci přihlásíte prostřednictvím přihlášky na konferenci. Pro více informací o těchto přehlídkách kontaktujte Jana Součka (jan.soucek@arcdata.cz, tel. 224 190 561).

Pozor, uzávěrky přihlášek jsou již 11. 10. 2024.

Přihláška na konferenci

Možnosti komerční prezentace

Firemní referát

Firmy poskytující služby v oblasti GIS mohou svá řešení představit nejen na stánku, ale také formou firemních referátů a workshopů. Tato vystoupení budou probíhat v sále s kapacitou až 140 osob. 

Máte-li o firemní referát či workshop zájem, kontaktujte prosím Ivu Hamerskou (tel.: 224 190 537, e-mail: iva.hamerska@arcdata.cz), která vám ráda zašle další informace a přihlášku.

Termín pro přihlášení firemní přednášky či workshopu je 30. 6. 2024 a přijetí vašeho vystoupení potvrdíme nejpozději do 6. 9. 2024

iva.hamerska@arcdata.cz

Výstava

Druhým způsobem, jak můžete na konferenci představit své produkty a nabízet své služby, je výstavní stánek. Máte-li o tuto formu prezentace zájem, kontaktujte prosím Jana Novotného (tel.: 224 190 534, e-mail: jan.novotny@arcdata.cz), rád vám zašle další informace a přihlášku.

Termín pro přihlášení výstavního stánku je 30. 6. 2024. Jeho přijetí do výstavy vám potvrdíme nejpozději do 6. 9. 2024

jan.novotny@arcdata.cz