Časopis ArcRevue

Aktuální číslo

Časopis pro uživatele softwaru Esri

Od roku 1992 vydáváme odborný časopis ArcRevue, ve kterém naleznete informace o novinkách v softwaru, aplikacích GIS, příspěvky uživatelů, tipy a triky pro ArcGIS a další zajímavosti.

Časopis vychází dvakrát ročně v tištěné podobě, o několik dní později je dostupný také jako PDF, které si můžete stáhnout na těchto stránkách. Pokud máte zájem o odběr tištěné verze, kterou zasíláme zdarma, napište nám do redakce a my vás zařadíme na seznam odběratelů. 

Chci odebírat časopis

Napište článek

Pokud máte zájem seznámit ostatní uživatele se svým příběhem nasazení GIS, zajímavým projektem nebo aplikací, kontaktujte redakci, rádi váš příspěvek zveřejníme. 

V případě, že chcete do ArcRevue autorsky přispět, nezapomeňte si prosím přečíst pokyny pro přispěvatele do ArcRevue, ve kterých se dozvíte, jak svůj článek nejlépe připravit.

Pokyny pro přispěvatele

Obchodní a technické podmínky inzerce

Obchodní a technické podmínky inzerce v ArcRevue naleznete v PDF dokumentu

Podmínky inzerce

Redakce

Šéfredaktor ArcRevue: Ing. Jan Souček.

Adresa redakce je totožná s adresou firmy, kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese arcrevue@arcdata.cz. Rádi přijmeme vaše připomínky k obsahu, nápady na články či tipy na obory využití GIS, na které bychom se mohli zaměřit.

Napište nám e-mail

Nechte si zasílat tištěný časopis

Pokud máte zájem o odběr tištěné verze, kterou zasíláme zdarma, napište nám do redakce a my vás zařadíme na seznam odběratelů.

Pošlete nám svou adresu
Zasíláme pouze na adresy na území ČR.