Maintenance

Program technické a systémové podpory

Správci inženýrských sítí, složky integrovaného záchranného systému, orgány veřejné správy a samosprávy, ale i špičkové výzkumné ústavy a vzdělávací instituce – ti všichni úspěšně používají technologie Esri a díky programu maintenance mají přístup k nejnovějším verzím softwaru a kvalitní technické podpoře; tedy dvěma klíčovým předpokladům bezpečného a spolehlivého systému.

Program maintenance ale přináší i celou řadu dalších výhod a ani zdaleka není určen jen pro velké organizace. Podívejte se, co vše může maintenance nabídnout vám.

 

Jaké jsou výhody maintenance?

Nejnovější verze produktů Esri

Pravidelná aktualizace softwaru pomáhá odstraňovat chyby v systému a opravou i prevencí bezpečnostních rizik zvyšuje jeho bezpečnost. Zároveň tím také udržuje software na špičkové technologické úrovni, protože každá verze přináší i nové nástroje a funkce, které vám usnadní práci a uspoří čas. Součástí maintenance je rovněž česká lokalizace nejdůležitějších produktů, jako je například ArcGIS Pro, ArcGIS Online či ArcGIS Enterprise.

Každý uživatel ArcGIS Desktop má také automaticky k dispozici vlastní licenci ArcGIS Pro. Stačí si na ArcGIS Online nebo na My Esri stáhnout instalační soubory a na ArcGIS Online provést přiřazení licence. Celý proces jsme pro přehlednost shrnuli v návodu pro instalaci ArcGIS Pro.

Kvalitní technická podpora

Specialisté z týmu technické podpory ARCDATA PRAHA jsou připraveni vám rychle pomoci při řešení technických obtíží. Ať už potřebujete poradit s chybovým hlášením či se jen zeptat na technické provedení konkrétního úkonu, můžete se na ně kdykoli bez obav obrátit.

Moderní cloudové řešení pro webový GIS

Každý uživatel ArcGIS Desktop může pracovat s ArcGIS Online – bezpečným cloudovým GIS umožňujícím zpřístupnění dat prostřednictvím webových služeb a jejich použití v celé řadě webových a mobilních aplikací (pro veřejnost, pro kolegy v organizaci i pro pracovníky v terénu), které jsou rovněž součástí platformy ArcGIS.

Ve svých projektech můžete navíc využívat i nejrůznější podkladové mapy, družicové snímky či tematická data z portálu Living Atlas.

Podpora e-learningového vzdělávání

Chcete se naučit pracovat s novou aplikací, zaměřit se na problematiku, kterou ještě neznáte, nebo si vylepšit stávající praktické dovednosti? Pak vás určitě zaujme neomezený přístup k online školením a vzdělávacím materiálům Esri, na které máte v rámci maintenance nárok.

Setkávání a výměna zkušeností s ostatními uživateli

Zajímá vás, jak GIS využívají ostatní? Za cílem propojení GIS komunity vytvořila společnost Esri globální síť Esri Community. Uživatelé zde sdílejí své zkušenosti a řeší otázky, se kterými jim pomáhají jak ostatní uživatelé, tak i odborníci přímo z Esri. My jsme na ní založili stránku Czech GIS, která je určena pro česky mluvící uživatele. Esri Community je tedy ideální místo, kam si zajít pro radu a inspiraci.

Neméně důležitá jsou ale i setkávání tváří v tvář a uživatelé s maintenance proto mají až 100% slevu na každoroční Konferenci GIS Esri v ČR.


Jak program maintenance funguje?

Služby programu maintenance jsou dostupné po dobu 12 měsíců od nákupu softwaru. Poté je potřeba program znovu obnovit. Až se začne datum vypršení blížit, určitě vám dáme vědět, aby se obnovení programu stihlo bezpečně provést a vy jste o žádnou z výše uvedených výhod nepřišli.


Jak prodloužit či obnovit službu maintenance?

Pokud se platnost vaší maintenance blíží ke svému konci (nebo již dokonce vypršela) a vy byste její benefity chtěli dále využívat, kontaktujte prosím oddělení služeb zákazníkům, rádi vám se vším pomohou.


Lze software ArcGIS využívat i po uplynutí maintenance?

Ano, ale s určitými omezeními. Především nebudete mít přístup k novým verzím softwaru, k datům, webovým a geoprocessingovým službám a dalším aplikacím na ArcGIS Online. Rovněž vám nebudou dostupné služby technické podpory ani e-learningové kurzy Esri.


Kde můžete získat více informací?

Rádi vám odpovíme na jakoukoliv otázku, která se maintenance týká. Kontaktujte pro to prosím obchodní oddělení na e-mailové adrese obchod@arcdata.cz nebo na telefonním čísle 224 190 549.