ArcFM

ArcFM je softwarové řešení společnosti Schneider Electric, které poskytuje výkonné nástroje pro úlohy spojené s distribucí libovolného typu média (elektrické energie, plynu, vody). Díky rozsáhlé podpoře široké škály databázových systémů, standardních vývojových prostředí i softwarových technologií lze ArcFM snadno začlenit do stávajících IT systémů společnosti.

ArcFM Network

ArcFM Network přináší do platformy ArcGIS nástroje specializované pro procesy při správě inženýrských sítí. Je možné je snadno konfigurovat a upravit dle konkrétních potřeb uživatele, a tak je lze nasadit v různých scénářích a v různých odděleních. Dokážou tak usnadnit tvorbu a správu dat, zlepší jejich kvalitu a v konečném důsledku tak zvýší efektivitu celé organizace.

ArcFM Web

ArcFM Web je aplikační nadstavbou pro webové technologie Esri (ArcGIS Enterprise a ArcGIS Online). Aplikace nabízí intuitivní ovládání, snadné nastavení pracovních postupů, tvorbu výstupů a tisk ve vysokém rozlišení. Mezi jejími nástroji naleznete i vizualizaci pomocí grafů, rozšířené možnosti vyhledávání nebo tvorbu mobilních aplikací pro on-line i off-line použití.

 

ArcFM Operations (Responder)

ArcFM Operations je jedna z důležitých komponent rodiny produktů ArcFM, která se zaměřuje především na řešení situací vzniklých v důsledku výpadku dodávky elektřiny, vody nebo plynu. Na základě dat od call center, terénních pracovníků a dat ze systémů AMI a SCADA pomáhá přesně identifikovat lokalitu incidentu, a minimalizovat tak dopad na koncové odběratele. Na základě historických dat může aplikace ArcFM Operations pomoci i s predikcí ohrožených částí sítě a výpadkům tak i účinně předcházet.

ArcFM Mobile

Díky mobilním nástrojům pro správu majetků a sítí, plánování a analýzu můžete naplno využívat GIS i v terénu. To vše samozřejmě s plnou integrací do podnikového systému ArcFM.

ArcFM Designer

ArcFM Designer je komplexní grafické řešení pro tvorbu návrhů segmentů sítě. Integruje v sobě úlohy řízení pracovních procesů, GIS a inženýrské analytické nástroje. Díky tomu je možné vytvářet nové konstrukční návrhy, zkoumat jejich finanční i pracovní náklady a přitom udržovat stávající databázi stále aktuální.

ArcFM Fiber Manager

ArcFM Fiber Manager poskytuje specializované nástroje pro správu telekomunikačních sítí nové generace. Díky němu dokážete evidovat všechna složitá propojení jednotlivých kabelů a vláken, pracovat s nástroji pro vyhledání nejpravděpodobnějšího místa výpadku sítě či využívat přehledná schémata a uživatelsky definované trasy. Díky tomu máte vždy přesné informace, ať spravujete optické sítě z kanceláře nebo přímo z terénu.

ArcFM Solutions maps and apps

Ukázky map a aplikací naleznete na portálu SE Professional Services na ArcGIS Online nebo na stránkách ArcFM Solution Maps and Apps.

Kontaktujte nás pro více informací