Načerpejte s námi inspiraci a zkušenosti

Zajímá vás, co vše je možné s produkty ArcGIS? Máte zájem zdokonalit se v pracovních postupech nebo jen hledáte inspiraci?

  • Nabízíme celou řadu školení, pro vyučující se slevou 50 %.
  • Novinky, tipy a triky se dozvíte v pravidelných vydáních časopisů.
  • Využijte možnost studia odborných publikací z naší knihovny.
  • Buďte ve spojení prostřednictvím komunitního projektu GeoNet.

MOOC
 

Online kurzy Esri

Takzvané Massive Open Online Courses (MOOC) probíhají v několika cyklech v průběhu celého roku. Díky nim se můžete naučit využít nástroje platformy ArcGIS v pohodlí domova. V průběhu kurzu budete mít přístup k potřebným datovým sadám i softwaru součástí kurzů jsou i videa, pracovní listy a kontrolní testy. Po jejich absolvování získáte příslušný certifikát.

Navštivte Den GIS

Den GIS je celosvětová událost, která má za cíl rozšířit povědomí o GIS mezi širokou veřejnost. V České republice se mezi organizátory přidává pravidelně přes třicet nejrůznějších organizací. Spolu s žáky můžete některou z akcí navštívit, ale také můžete uspořádat vlastní.

Den GIS

Akce

Potkávejte se na nejrůznějších akcích

Každoročně se s námi můžete potkat na různých seminářích, akcích a konferencích. O aktuálně blížících se událostech se dozvíte více na stránce akcí.

Nejvýznamnější pravidelně se opakující akcí je podzimní Konference GIS Esri, kde naleznete i samostatnou sekci věnovanou vzdělávání. Mimo to se zde můžete setkat s celou řadou odborníků a inspirovat se prací českých uživatelů.