Poznejte lépe ArcGIS ve výukových videích z dílny technické podpory.

Začínáme se Survey123 for ArcGIS

V tomto videu se naučíte vytvořit dotazníkový formulář v prostředí aplikace Survey123 a vyhodnotit výsledky svého průzkumu.


Tvorba vektorových dlaždic v aplikaci ArcGIS Pro

Co jsou to vektorové dlaždice, kde se s nimi můžete setkat a jaké jsou jejich výhody? Podívejte se na video, kde se mimo jiné dozvíte i o tom, jak se vektorové dlaždice tvoří.


Publikace mozaikové datové sady prostřednictvím aplikace ArcGIS for Server

Publikujte efektivně svá rastrová data prostřednictvím mozaikové datové sady. Vedle toho se video věnuje možnostem šablon rastrových funkcí.


Naučte se vytvářet vlastní mapy s příběhem

Mapy s příběhem (Story Maps) jsou interaktivní responzivní webové aplikace, které kombinují mapy, textový výklad a multimediální obsah. Seznamte se se Story Maps a naučte se je vytvářet.


Optimalizace mapové služby a její publikace prostřednictvím aplikace Web AppBuilder for ArcGIS

Toto video se věnuje možnostem optimalizace mapového dokumentu pro účely jeho publikace jako mapové služby využívané aplikací Web AppBuilder for ArcGIS.


Začínáme s ArcGIS Pro

Chcete začít pracovat s desktopovou aplikací ArcGIS Pro? Seznamte se s jejím prostředím a podívejte se, jak jednoduše lze pracovat ve 2D i 3D. Ve videu je také představen nový koncept tvorby mapové kompozice.


Vytvoření vlastní aplikace prostřednictvím Web AppBuilder for ArcGIS

Naučte se vytvářet vlastní webové aplikace. Web AppBuilder for ArcGIS umožňuje rychlé sestavení aplikace, aniž byste museli cokoliv programovat.


Jak vytvořit jednoduchou webovou aplikaci

Toto video je zaměřeno na tvorbu jednoduché webové aplikace pomocí předem definované šablony.


Práce s Collector for ArcGIS

Seznamte se s mobilní aplikací Collector for ArcGIS. Podívejte se, jak pro aplikaci Collector for ArcGIS připravit projekt a jak s ním pracovat přímo v aplikaci.


Práce s podkladovými mapami

Video se zabývá možnostmi úpravy obsahu podkladových map v prostředí ArcGIS Online a nastavení vlastní výchozí podkladové mapy.


Využití služeb ArcGIS serveru a publikace webové služby do prostředí ArcGIS Online

Seznamte se s možnostmi využití veřejně dostupných serverových služeb v aplikaci ArcGIS Desktop a ve webovém prostředí ArcGIS Online. Video se také věnuje publikaci vlastní webové služby v prostředí ArcGIS Online a její kombinaci s dalšími službami.


Instalace ArcGIS Pro

Podívejte se, jak postupovat při instalaci aplikace ArcGIS Pro.