Poznejte lépe ArcGIS ve výukových videích z dílny technické podpory.

Použití nástroje ModelBuilder v ArcGIS Pro

Video vás provede základy WYSIWYG programování geoprocesingových nástrojů (tzv. modelů) pomocí nástroje ModelBuilder. Dozvíte se, jak modely vytvářet, jak je správně nastavit pomocí parametrů a jak v nich používat cykly a podmínky.


Seznámení s aplikací Sentinel Explorer

Aplikace nabízí nejen zobrazování dat Sentinel 2, ale také nástroje, jako je porovnání dat z různých časových období nebo použití různých typů vykreslovačů pro sledování změn v krajině i ve zdraví vegetace apod. Na snímcích je také možné identifikovat jednotlivé objekty a zobrazit si jejich spektrální křivku či použít interaktivní rozptylogram.


Hosting vektorových dat v ArcGIS Online / Enterprise

Máte prostorová data a potřebujete s nimi pracovat v prostředí webového GIS, ale nechcete čekat, až je administrátor GIS nahraje do databáze a publikuje na ArcGIS Serveru? Jde to i jinak, neváhejte a nahlédněte do světa hostovaných vektorových dat.


Konfigurace ArcGIS Pro

Konfigurace ArcGIS Pro

Seznamte se s možnostmi konfigurace ArcGIS Pro, vytvořte si svůj projekt a naučte se pracovat se šablonami.


Práce s webovými službami v ArcGIS Pro

Práce s webovými službami v ArcGIS Pro

Naučte se vytvářet, sdílet a využívat mapové služby v prostředí ArcGIS Pro. V tomto videu se mimo jiné dozvíte, že ke svým analýzám můžete využívat nejen data uložena na lokálním disku, ale i data publikovaná prostřednictvím vašeho Portal for ArcGIS nebo ArcGIS Online.


Smart Mapping

Základy Smart Mappingu v ArcGIS Pro a ArcGIS Online

Nebojte se tvorby tematických map; funkce Smart Mappingu vám v tom významně pomohou.

Drone2Map

Drone2Map for ArcGIS

Rádi byste začali pracovat s daty z bezpilotních prostředků a nevíte jak na to? Pojďte si s námi vyzkoušet novou desktopovou aplikaci Drone2Map for ArcGIS a přesvědčte se, jak je to snadné.


Insights for ArcGIS

Základy práce s Insights for ArcGIS

Poznejte nový analytický nástroj platformy ArcGIS, díky kterému můžete snadno propojit data z nejrůznějších zdrojů a vizualizovat je pomocí přehledných map, grafů a tabulek.


Explorer for ArcGIS

Poznejte základy práce s aplikací Explorer for ArcGIS

Explorer for ArcGIS je volně dostupná aplikace pro platformy iOS a Android. V tomto videu se seznámíte s jejím základním ovládáním a propojením s ArcGIS Online (případně ArcGIS Enterprise).


Začínáme se Survey123 for ArcGIS

V tomto videu se naučíte vytvořit dotazníkový formulář v prostředí aplikace Survey123 a vyhodnotit výsledky svého průzkumu.


Tvorba vektorových dlaždic v aplikaci ArcGIS Pro

Co jsou to vektorové dlaždice, kde se s nimi můžete setkat a jaké jsou jejich výhody? Podívejte se na video, kde se mimo jiné dozvíte i o tom, jak se vektorové dlaždice tvoří.


Publikace mozaikové datové sady prostřednictvím aplikace ArcGIS for Server

Publikujte efektivně svá rastrová data prostřednictvím mozaikové datové sady. Vedle toho se video věnuje možnostem šablon rastrových funkcí.


Naučte se vytvářet vlastní mapy s příběhem

Mapy s příběhem (Story Maps) jsou interaktivní responzivní webové aplikace, které kombinují mapy, textový výklad a multimediální obsah. Seznamte se se Story Maps a naučte se je vytvářet.


Optimalizace mapové služby a její publikace prostřednictvím aplikace Web AppBuilder for ArcGIS

Toto video se věnuje možnostem optimalizace mapového dokumentu pro účely jeho publikace jako mapové služby využívané aplikací Web AppBuilder for ArcGIS.


Začínáme s ArcGIS Pro

Chcete začít pracovat s desktopovou aplikací ArcGIS Pro? Seznamte se s jejím prostředím a podívejte se, jak jednoduše lze pracovat ve 2D i 3D. Ve videu je také představen nový koncept tvorby mapové kompozice.


Vytvoření vlastní aplikace prostřednictvím Web AppBuilder for ArcGIS

Naučte se vytvářet vlastní webové aplikace. Web AppBuilder for ArcGIS umožňuje rychlé sestavení aplikace, aniž byste museli cokoliv programovat.


Jak vytvořit jednoduchou webovou aplikaci

Toto video je zaměřeno na tvorbu jednoduché webové aplikace pomocí předem definované šablony.


Práce s Collector for ArcGIS

Seznamte se s mobilní aplikací Collector for ArcGIS. Podívejte se, jak pro aplikaci Collector for ArcGIS připravit projekt a jak s ním pracovat přímo v aplikaci.


Práce s podkladovými mapami

Video se zabývá možnostmi úpravy obsahu podkladových map v prostředí ArcGIS Online a nastavení vlastní výchozí podkladové mapy.


Využití služeb ArcGIS serveru a publikace webové služby do prostředí ArcGIS Online

Seznamte se s možnostmi využití veřejně dostupných serverových služeb v aplikaci ArcGIS Desktop a ve webovém prostředí ArcGIS Online. Video se také věnuje publikaci vlastní webové služby v prostředí ArcGIS Online a její kombinaci s dalšími službami.


Instalace ArcGIS Pro

Podívejte se, jak postupovat při instalaci aplikace ArcGIS Pro.