V následujícím přehledu najdete seznam nejbližších konferencí, výstav a dalších akcí, kterých se plánujeme aktivně účastnit, nebo které sami pořádáme. Akce jsou řazeny chronologicky.

GIS OSTRAVA

Sympozium GIS Ostrava 2018

Hlavním tématem letošního sympozia bylo využití GIS pro podporu bezpečnosti a krizového řízení. V Ostravě se za ARCDATA PRAHA vystoupil Ondřej Jakšík, který ve své přednášce představil nový analytický pohled na data a možnosti jejich monitoringu v krizovém i operačním řízení.

 


ISSS 2018

Termín: 9.–10. dubna 2018

Místo konání: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové

Chytrá města, internet věcí, cloudové a mobilní technologie, to jsou jen některá z hlavních témat největší české konference zaměřené digitalizaci veřejné správy a rozvoj e-governmentu. Zastavte se na našem stánku, kde s námi budete moci probrat nejen výše zmíněná témata, ale i řadu dalších novinek ze světa GIS.

 

 

ISSS2018


 

GIVS

GIVS 2018

Termín: 3.–4. května 2018

Místo konání: Sál č. 217, Novotného lávka 5, Praha

Začátkem května se v Praze uskuteční již jedenáctý ročník konference Geoinformace ve veřejné správě. Přijďte si poslechnout přednášky na aktuální témata, jako například vystoupení kolegy Petra Urbana, který bude hovořit o tom, jak GIS pomáhá utvářet chytřejší města.

 

Podívejte se, jaké akce již proběhly!