V následujícím přehledu najdete seznam nejbližších konferencí, výstav a dalších akcí, kterých se plánujeme aktivně účastnit, nebo které sami pořádáme. Akce jsou řazeny chronologicky.

 

GIS OSTRAVA

Sympozium GIS Ostrava 2018

Termín: 21.–23. března 2018

Místo konání: Nová aula – Kongresové centrum VŠB-TUO, 17. listopadu 15, Ostrava

Hlavním tématem letošního sympozia je využití GIS pro podporu bezpečnosti a krizového řízení. V Ostravě se za ARCDATA PRAHA budete moci potkat s Ondřejem Jakšíkem, který ve své přednášce představí nový analytický pohled na data a možnosti jejich monitoringu v krizovém i operačním řízení.

 


ISSS 2018

Termín: 9.–10. dubna 2018

Místo konání: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové

Chytrá města, internet věcí, cloudové a mobilní technologie, to jsou jen některá z hlavních témat největší české konference zaměřené digitalizaci veřejné správy a rozvoj e-governmentu. Zastavte se na našem stánku, kde s námi budete moci probrat nejen výše zmíněná témata, ale i řadu dalších novinek ze světa GIS.

 

ISSS2018


 

GIVS

GIVS 2018

Termín: 3.–4. května 2018

Místo konání: Sál č. 217, Novotného lávka 5, Praha

Začátkem května se v Praze uskuteční již jedenáctý ročník konference Geoinformace ve veřejné správě. Přijďte si poslechnout přednášky na aktuální témata, jako například vystoupení kolegy Petra Urbana, který bude hovořit o tom, jak GIS pomáhá utvářet chytřejší města.

 

Podívejte se, jaké akce již proběhly!