Rok 2015 byl bohatý na různé události, ať jsou to semináře, které společnost ARCDATA PRAHA pořádá, nebo konference, kterých se její zástupci účastní. Podívejte se, jaké akce se již uskutečnily.

Roll-out 2015

Roll-out 2015

Řada nových funkcí a vylepšení, ale i úplně nový software, který posouvá práci s GIS o notný kus dopředu – s tím vším se mohli setkat návštěvníci seminářů Roll-out 2015. V průběhu ledna jsme navštívili celkem šest českých i moravských měst a přivítali jsme ke čtyřem stům návštěvníků.

ISSS 2015

Konference ISSS je tradičním místem setkání odborníků na informatizaci veřejné správy. Ani my jsme její letošní ročník nevynechali a představili jsme novinky v ArcGIS 10.3, zejména potom Portal for ArcGIS.

ISSS 2015

CACIO fórum 2015

CACIO fórum 2015

Seminář CACIO fórum je pravidelným setkáním ředitelů IT ze všech oblastí veřejné správy a privátního sektoru. Tradičním tématem přednášek bylo efektivní využití geodat při správě inženýrských sítí, ale řeč byla také o záměru vybudování Národní sady prostorových objektů (NaSaPo), resp. o jejím dopadu a přínosu právě na komunitu správců technických infrastruktur.

Student GIS Projekt 2015

Soutěž Student GIS Projekt je akce vyhlašovaná pro studenty univerzit a vysokých škol, kteří pracují na projektu z oblasti GIS a využívají technologie Esri nebo ENVI. Letošní 10. ročník soutěže již tradičně vyvrcholil studentskou konferencí, kde se sešli soutěžící, odborná porota a široké publikum zájemců o problematiku GIS.

Konference GIS Esri v ČR 2015

Konference GIS Esri v ČR

V Kongresovém centru Praha se letos sešlo více než 850 odborníků na geoinformační technologie. Přečtěte si, co vše bylo na Konferenci GIS Esri v ČR k vidění a jaké jsou výsledky soutěží, kterých se mohli návštěvníci zúčastnit.