GISchat

Nakopněte svůj projekt v ARCDATA

Přihláška

GISchat je den, kdy můžete své projekty probrat se zkušeným konzultantem a díky tomu najít třeba i lepší cesty k jejich řešení nebo například poznat nové nástroje pro prezentaci výsledků vaší práce. Mimo to zde budete mít i možnost potkat stejně zapálené studenty z jiných škol a podívat se do zákulisí ARCDATA PRAHA.

Co a jak?

GISchat se uskuteční 22. listopadu 2019 od 9. hodin v sídle společnosti ARCDATA PRAHA. Abyste se mohli přihlásit, musíte studovat na některé z českých vysokých škol nebo univerzit a měli byste mít nějaký vlastní projekt, který zpracováváte v GIS. Nezáleží přitom, jestli jste s projektem právě začali nebo jste už uprostřed nejrůznějších analýz a nemusí se nutně jednat ani o software ArcGIS (ačkoliv to je oblast, ve které vám budeme umět pomoci nejlépe). Podmínkou pro účast je také vlastní notebook s GIS softwarem.

Přihláška

Kapacita GISchatu je omezená, proto neváhejte a pošlete nám vyplněnou přihlášku co nejdříve, nejpozději však do neděle 10. listopadu 2019, na e-mail marketing@arcdata.cz.

A když už u nás budete, můžete se nás klidně ptát na všechno, co vás bude zajímat. A to samozřejmě nejen k projektu, ale třeba i tomu, jak vypadá běžný pracovní den v GISové firmě. Pro zájemce bude připravena i krátká prohlídka celé firmy.

Nepostradatelné informace

  • Termín konání: 22. listopad 2019 (9.00–16.00)
  • Termín pro přihlášení: 10. listopad 2019
  • Místo konání: Hybernská 24, Praha (sídlo společnosti ARCDATA PRAHA)

Účast je zdarma a v rámci celé akce bude zajištěno občerstvení.