Další webový seminář: Představení ArcGIS Online Map Viewer

8. 6. 2021

Série webinářů k ArcGIS Pro je sice za námi, ale my jsme si pro vás připravili ještě jedno vysílání. V úterý 15. června 2021 si vás proto dovolujeme pozvat na webový seminář, jehož prostřednictvím si představíme novou generaci aplikace ArcGIS Online Map Viewer.

Na co se v semináři společně podíváme?

Vedle představení zcela přepracovaného uživatelského prostředí se můžete těšit také na ukázky nové Smart Mapping symbologie, možnosti změny stylů rastrových dat (Imagery Layers), tvorbu interaktivních grafů, konfiguraci vyskakovacích oken nebo třeba vytváření skic. Na závěr se podíváme také na možnosti využití tzv. Instant Apps – snadno konfigurovatelných šablonových aplikací určených ke sdílení a prezentaci vašich map.

Registrace

Pro sledování semináře není zapotřebí instalovat žádný software, ani doplněk prohlížeče, stačí se pouze zaregistrovat na stránce webinářeRegistrace i účast na semináři jsou zdarma.

Pokud vás témata našich webových seminářů zaujala a rádi byste se dozvěděli něco víc, podívejte se na Esri Community, kde naleznete přehled všech námi chystaných i proběhlých akcí, ale především odpovědi na otázky, které během našich předchozích seminářů zazněly.