Hledáme posilu do marketingového týmu

2. 8. 2021

Kdo jsme?

Jako oficiální distributor systému ArcGIS od společnosti Esri přinášíme do České republiky světovou špičku GIS, ukazujeme lidem, jak jim tyto technologie mohou pomoci, a také je s nimi učíme zacházet. Náš marketingový tým se stará především o firemní komunikaci, přípravu akcí, správu referencí a vydávání firemního blogu i časopisu ArcRevue.

Koho hledáme? 
Přivítáme tě na pozici marketingového specialisty, kterého baví tvořit zajímavé texty, ať už delší články pro blog a časopis, nebo krátké pro web a sociální sítě. Firemní účty na sociálních sítích budeš i spravovat, analyzovat a navrhovat vhodné komunikační strategie. Hodit se ti budou také organizační schopnosti, které využiješ při organizaci menších firemních akcí i při přípravě Konference GIS Esri v ČR. Zároveň budeš v kontaktu s našimi uživateli, se kterými se seznámíš při správě systému referencí.

Uvítáme, pokud již budeš mít s GIS i s marketingem nějakou zkušenost, ale pozice je vhodná i pro absolventy.

Na co se těšit?

Na smysluplnou práci, kdy budeš nejen informovat o důležitých věcech, ale i bavit a inspirovat. Vedle toho se můžeš těšit na různé sportovní akce s kolegy nebo třeba na hraní deskových her po práci. 

Pošli nám svůj životopis

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis na adresu jobs@arcdata.cz.
Více se o pozici dočteš na stránkách Kariéra.