Představujeme první části programu Konference GIS Esri v ČR 2022

19. 9. 2022

Do zahájení Konference GIS Esri v ČR 2022 zbývá už jen 6 týdnů a my Vám nyní přinášíme první informace o jejím programu. Pojďme si nejdříve představit osobnosti, na které se můžete těšit.

Úvodní blok a hlavní řečníci

  • RNDr. Václav Cílek, CSc.; geolog a esejista pracující v Geologickém ústavu AV ČR a v Centru pro teoretická studia, člen třetí „Pačesovy“ energetické komise.

  • Ing. Dana Drábová, Ph.D.; vědkyně, jaderná inženýrka a předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

  • RNDr. Radim Tolasz, Ph.D.; přední český klimatolog, člen Světové meteorologické organizace a Mezivládního panelu pro změnu klimatu.

Speciální hosté:

  • Mgr. Ondřej Boháč: ředitel Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy od prosince 2016.
  • Mgr. Jiří Čtyroký, Ph.D.: ředitel sekce prostorových informací Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy.

Stálice programu

Již samozřejmou součástí programu zůstávají bloky věnující se aktuálním otázkám veřejné správyinženýrských sítí, stejně jako přednášky zaměřené na technologie či odborné workshopy.

Těšit se opět můžete i na nabitý doprovodný program.K dispozici Vám bude stánek technické podpory, tematické minisemináře nebo oblíbená přehlídka map a aplikací, kam až do 7. října můžete přihlásit i tu svou.

Jak se zúčastnit

K fyzické účasti na konferenci již zbývá jen několik posledních míst. Díky možnosti digitálního přístupu k obsahu konference Vám ale ani tak nemusí nic uniknout. Aktuální informace o možnostech přihlášení získáte na webových stránkách akce.