Přidejte se k nám

Vývojář desktopu (Junior)

Máte rádi mapy, mapové aplikace a chuť se podílet na rozvoji software, který je vytváří? Chcete pracovat pro leadera na českém i světovém trhu v oblasti geoinformatiky? Máte chuť se učit novým věcem? Rádi vás poznáme!

Koho hledáme?

Kolegu do týmu konzultačních a implementačních služeb, který umí pracovat samostatně i v kolektivu, umí se zorientovat v technické dokumentaci, dovede vyvíjet na platformě .NET, nebojí se kontaktu se zákazníkem a zvládne porozumět jeho potřebám.

Na co se můžete těšit?

Nabízíme práci v optimistickém stabilním kolektivu, ve kterém táhneme za jeden provaz, učíme se jeden od druhého navzájem a večer po práci spolu občas posedíme i neformálně. U nás nebudete běhat napříč open-space kanceláří, protože pracujeme v menších týmech a v klidném prostředí. K dispozici sice máme moderní IT prostředky, opravdového leadera na trhu však nedělají jen technologie, ale také znalosti. Věnujeme se proto zásadně i vzdělávání, a to nejen formou různých externích školení, ale také interních kurzů v naší firmě nebo přímo v Esri.

Čím můžete potěšit vy nás?

Znalostmi a schopnostmi vývoje nad platformou .NET (C#), stejně tak jako schopnostmi hledat nestandardní řešení.  Potěší nás, pokud se na svět díváte jako geograf a k tomu umíte příjemně vystupovat a dobře komunikovat nejen v českém, ale i anglickém jazyce. Pokud se navíc dovedete orientovat v produktech Esri nebo jiných geografických informačních systémech, je to pro vás jen výhoda.

S kým budete pracovat?

Marcel Šíp

Lead developer

 

Jakub Šilhavý

Web developer
 

 

Zdeněk Jankovský

Web developer
 

Zaujala vás nabídka?

Projektový manažer

Koho hledáme?

Hledáme kolegu do týmu konzultačních a implementačních služeb, který umí poctivě pracovat samostatně i v kolektivu, dokáže řídit projekt a projektový tým, při kontaktu se zákazníkem neztrácí obchodního ducha, zvládne porozumět jeho potřebám a v průběhu projektu dokáže odhadnout rizika a včas reagovat.

Na co se můžete těšit?

Na pestrou práci, která zahrnuje jak řízení vlastních projektů, tak i plánování a obchodní rozvoj s přesahem do account managementu. Naleznete u nás optimistický stabilní kolektiv, ve kterém táhneme za jeden provaz, učíme se jeden od druhého navzájem a večer po práci spolu občas posedíme i neformálně. U nás nebudete běhat napříč open-space kanceláří, protože pracujeme v menších týmech a v klidném prostředí. K dispozici sice máme moderní IT prostředky, opravdového leadera na trhu však nedělají jen technologie, ale také znalosti. Věnujeme se proto zásadně i vzdělávání, a to nejen formou různých externích školení, ale také interních kurzů v naší firmě nebo přímo v Esri.

Čím můžete potěšit vy nás?

Znalostmi a schopnostmi projektového řízení, stejně tak jako schopnostmi hledat nestandardní řešení s orientací na zákazníka. Potěší nás, pokud se na svět díváte jako geograf a k tomu umíte příjemně vystupovat a dobře komunikovat nejen v českém, ale i anglickém jazyce. Pokud se navíc dovedete orientovat v produktech Esri nebo jiných geografických informačních systémech, je to pro vás jen výhoda.

S kým budete pracovat?

Jan Borovanský

Vedoucí oddělení služeb

 

Petr Urban

Vedoucí obchodního oddělení

Zaujala vás nabídka?