Přidejte se k nám

Administrátor interních IT systémů

Máte organizaci v krvi a rádi pracujete s daty a informačními systémy? Jako administrátor interních IT systémů budete pečovat o zázemí chodu celé firmy a budete spravovat data o klientech i zaměstnancích.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Správa a optimalizace interních informačních systémů (CRM, ERP, DMS, …).
  • Správa, průběžná aktualizace a testování CRM Salesforce a MS Sharepoint.
  • Monitoring systémů a technická podpora interních uživatelů
  • Vedení IT projektů a komunikace s dodavateli.

Co pro tuto pozici potřebujete?

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru.
  • Ideálně alespoň 2 roky praxe s administrací IS.
  • Zkušenosti s nějakým IS/CRM nejlépe v cloudu (Salesforce výhodou).
  • Zkušenost s integrací (CRM, ERP, DMS).
  • Základy principů zabezpečení přístupů k IS – (Capcha apod. a jejich nastavení).
  • Schopnost pochopit podnikové procesy a provázanost na ERP.

Na co se můžete těšit?

  • Přátelské prostředí menší firmy.
  • Další vzdělávání podle potřeb a dalšího směřování.
  • Systém zajímavých benefitů.
  • Práci ve stabilní firmě s dlouhodobou perspektivou.
Zaujala vás nabídka?

Web developer, konzultant

Máte rádi mapy, moderní mapové aplikace a máte chuť se podílet na rozvoji softwaru, který je vytváří? Chcete pracovat pro leadera na českém i světovém trhu v oblasti geoinformatiky? Chcete být členem dobře fungujícího týmu? Pak Vás rádi poznáme.

Koho hledáme?

Protože chceme náš tým rozšířit o další konzultanty a vývojáře webového GIS, hledáme někoho, kdo má alespoň základní znalosti a schopnosti vývoje ve webovém prostředí – primárně vývoje klientských aplikací v JavaScript (ES6, TypeScript, HTML5, CSS3) a ideálně i serverových aplikací nad platformou .NET či Java.

Na práci v menších týmech, kde táhneme za jeden provaz a učíme se jeden od druhého navzájem. Na projekty plné inovativních a technologicky progresivních řešení. Na moderní IT a software opravdového leadera na trhu GIS. Na další vzdělávání, a to nejen formou různých externích školení, ale také interních kurzů v ARCDATA nebo přímo v Esri.

Čím můžete potěšit vy nás?

Uvítáme, pokud se na svět díváte jako geograf a k tomu umíte příjemně vystupovat a dobře komunikovat nejen v českém, ale i anglickém jazyce. Výhodou pochopitelně bude i to, zda se navíc dovedete orientovat v produktech Esri nebo v jiných geografických informačních systémech.

S kým budete pracovat?

Jan Borovanský

Vedoucí oddělení služeb

Marcel Šíp

Lead developer

Marek Ošlejšek

Databázový specialista