Aktualita: Chceme slyšet Váš názor

Váš názor na časopis nás zajímá, a proto jsme připravili dotazník, ve kterém nám můžete dát vědět, co se vám v ArcRevue líbí nebo co byste rádi viděli jinak.
Žádná otázka není povinná, a tak se nemusíte bát přeskakovat. Čím víc nám toho ale napíšete, tím víc toho můžete změnit.

Děkujeme za čas, který dotazníku věnujete.

Odkaz na dotazník


Od roku 1992 vydáváme odborný časopis ArcRevue, ve kterém naleznete informace o novinkách v softwaru, aplikacích GIS, příspěvky uživatelů, tipy a triky pro uživatele a další zajímavosti.

Časopis vychází čtyřikrát ročně v tištěné podobě, o několik dní později je dostupný také jako PDF, které si můžete stáhnout na těchto stránkách. Pokud máte zájem o odběr tištěné verze, kterou zasíláme zdarma, napište nám do redakce a my vás zařadíme na seznam odběratelů. 

Přihlaste se zdarma k odběru časopisu.

Napište článek

Pokud máte zájem seznámit ostatní uživatele se svým příběhem nasazení GIS, zajímavým projektem nebo aplikací, kontaktujte redakci, rádi váš příspěvek zveřejníme. V případě, že chcete do ArcRevue autorsky přispět, nezapomeňte si prosím přečíst pokyny pro přispěvatele do ArcRevue, ve kterých se dozvíte, jak svůj článek nejlépe připravit.

Obchodní a technické podmínky inzerce

Obchodní a technické podmínky inzerce v ArcRevue naleznete v PDF dokumentu

Redakce

Adresa redakce je totožná s adresou firmy, kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese arcrevue@arcdata.cz. Rádi přijmeme vaše připomínky k obsahu, nápady na články či tipy na obory využití GIS, na které bychom se mohli zaměřit.


Starší čísla