Od roku 1992 vydáváme odborný časopis ArcRevue, ve kterém naleznete informace o novinkách v softwaru, aplikacích GIS, příspěvky uživatelů, tipy a triky pro uživatele a další zajímavosti.

Časopis vychází dvakrát ročně v tištěné podobě, o několik dní později je dostupný také jako PDF, které si můžete stáhnout na těchto stránkách. Pokud máte zájem o odběr tištěné verze, kterou zasíláme zdarma, napište nám do redakce a my vás zařadíme na seznam odběratelů. 

Přihlaste se zdarma k odběru časopisu.

Napište článek

Pokud máte zájem seznámit ostatní uživatele se svým příběhem nasazení GIS, zajímavým projektem nebo aplikací, kontaktujte redakci, rádi váš příspěvek zveřejníme. V případě, že chcete do ArcRevue autorsky přispět, nezapomeňte si prosím přečíst pokyny pro přispěvatele do ArcRevue, ve kterých se dozvíte, jak svůj článek nejlépe připravit.

Obchodní a technické podmínky inzerce

Obchodní a technické podmínky inzerce v ArcRevue naleznete v PDF dokumentu

Redakce

Adresa redakce je totožná s adresou firmy, kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese arcrevue@arcdata.cz. Rádi přijmeme vaše připomínky k obsahu, nápady na články či tipy na obory využití GIS, na které bychom se mohli zaměřit.


Starší čísla